Eseren Nakliyat Evden Eve Nakliyatta Doğru Adresiniz. Evden Eve Profesyonel Asansörlü Taşımacılık İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Hakkımızda

Eseren Nakliyat, TC Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen yetki belgelerine sahip, uzun yıllardır Eskişehir'de şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Kurulduğumuz günden beri ev taşımanın yükünü sizlerin omuzlarından alıp daha profesyonel ve daha pratik yöntemlerle sunmak, bu kaliteye de uygun fiyatlarla ulaşabilmenizi sağlamak öncelikli hedeflerimizdir.

 

Eseren Nakliyat olarak evden eve nakliyat konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin güvenini kazanmak en öncelikli isteğimizdir. Evden eve nakliyat öncelikle taşınan açısından yorucu ve oldukça streslidir. Acaba eşyalarıma bir şey olacak mı sorusu kafanızı kurcalar. Eşyalarınızın kırılmasından, çizilmesinden, zedelenmesinden korkarsınız. Eseren Nakliyat olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en iyi şekilde sağlarız. Eşyalarınız özenle sarılır, paketlenir, kolilere yerleştirilir ve sigortalı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir.

 

Eskişehir nakliyat firmaları arasında sahip olduğumuz geniş araç parkuru, korumalı eşya taşıma asansörü ve depolama gibi sunduğumuz hizmetin yüksek kalitesi ve karşılıklı güvene dayalı işlerimiz sayesinde öne çıkmayı başaran firmamız, bugün en çok tercih edilenler arasındadır. Kullanıcılara sağladığımız kolaylıklar sayesinde taşınma işin artık korkulan bir iş olmaktan çıkaran ekibimiz, küçük büyük hiçbir eşyaya zarar vermeden aldığı şekilde yeni adresine teslim eder.

 

Eskişehir'in dışında Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine nakliyat için yeterli güce sahip araçlarımız ve personelimizle taşınmak için karar vermeniz yeterli. İşin zor kısmını güvenle ekibimize teslim edebilir ve sadece taşınmanın bitmesini izleyebilirsiniz. 

 

Eseren Nakliyat İletişim Bilgileri

Adres: Ertuğrul Gazi Mh. Çilem Cad. No: 68/A/ ESKİŞEHİR

Tel: 0222 340 08 82 | 0222 340 13 40

Gsm: 0532 394 51 20 |  0506 504 62 32

Görseller